UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl+ 5715552
nr 571 5552
Väggpendyl+
1 par lampetter, höjd: 53
Kondition: slitage, skador, ej funktionsduglig
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 mars 2009
kl 17:10:32
100 kr
150 kr
300 kr